Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus. Tokių būdu sesijos informacija arba kalbos nustatymai saugomi jūsų kompiuteryje. Be slapukų dalis funkcijų elektroninėje parduotuvėje neveiks. Jeigu jūs nesutinkate, spauskite čia.

Kaip užsisakyti?

Norint užsisakyti prekę/es reikia savo pasirinkimą/us sudėtį į prekių krepšelį ir vykdyti 5 žingsnių užsakymo procesą:

1. Krepšelis. Prekių krepšelio patikrinimas, ar teisingai parinktos prekės ir kiekiai.

2. Pasitikrinkite adresą. Prekių pristatymo adreso, kontaktinių duomenų įvedimas (registruotiems vartotojams įvesti nereikia, tik pasitikrinti ar informacija yra teisinga).

3. Pristatymas ir apmokėjimas. Pasirenkamas pristatymo būdas: atsiėmimas sandėlyje (Jonavos g. 104, Kaunas) ar pristatymas kurjeriu. Taip pat pasirenkamas apmokėjimo būdas: 

Elektronine bankininkyste 

Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema ir paysera.lt mokėjimo sistema. 

Banko pavedimu 

Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, perveda pinigus į MB „Epreka" banko sąskaitą. Prekės bus siunčiamos arba paruoštos atsiėmimui tik po to, kai pardavėjas gaus apmokėjimo patvirtinimą

4. Pasitikrinkite ir užsisakykite. Užsakomų prekių, pristatymo adreso ir kitos informacijos apžvalga. Užsakymas patvirtinamas paspaudus "Patvirtinti užsakymą".

5. Baigta! Pateikiamas užsakymo numeris ir išsiunčiamas el.laiškas su patvirtinimu. Išsiunčiama išankstinio apmokėjimo sąskaita. (Sutartiniams pirkėjams išsiunčiamos prekės). Gavus apmokėjimą išsiunčiamos prekės.

 

* su PVM pristatymas